De 76 kandidaten van de SOPN

 

De lijst van de SOPN voor de Tweede Kamerverkiezingen van 12 september aanstaande bevat in totaal 76 kandidaten, zoals aangekondigd in het persbericht van 18 juli (link):

 

1.                     J.H. (Johan) Oldenkamp (m), Zeist (videoboodschap) (website)

2.                     J.H. (Hanneke) Bijl (v), Voorburg (video-interview) (website)

3.                     G.J.H. (Geert) Vousten (m), Amersfoort

4.                     T.D. (Tabitha) Wasbauer (v), Goch-Kessel (D) (de song ‘Stem SOPN’)

5.                     E. (Elbert) Westerbeek (m), Emmen (videoboodschap) (website)

6.                     W.M.A. (Wilma) Verberk (v), Boxmeer (videoboodschap)

7.                     P.W. (Paul) Baltink (m), Groningen (videoboodschap) (website)

8.                     G. (Gaby) van Wijlen (v), Breda

9.                     J.A.A. (Sjaak) Bruijsten (m), Overasselt (videoboodschap)

10.                I.M. (Ilse) Huberts-Donker (v), Meppel

11.                S. (Shahir) Eshaqzai (m), Oosterhout (videoboodschap)

12.                Y.M. (Yvonne) Smit (v), Amersfoort (videoboodschap)

13.                M.A.M. (Maurice) Wasbauer (m), Goch-Kessel (D)

14.                B.P.J. (Bea) van Kessel (v), Uden (videoboodschap)

15.                C.J. (Kees) van Wegen (m), Burgh - Haamstede

16.                M. (Mylène) Höhle (v), Baarn

17.                G. (Geert-Jan) van der Wolf (m), Zeist

18.                G.W.P (Gerry) Zaremba (v), Soest

19.                J.G.M. (Jan) van der Gragt (m), Medemblik

20.                F.M. (Farida) Gillot (v), Lelystad

21.                M. (Melvin) Botermans (m), s-Gravenzande (videoboodschap)

22.                H.C. (Cathalijne) Zoete (v), Deventer

23.                J. (Jeroen) Arents (m), Utrecht (videoboodschap)

24.                E.J.M. (Lisette) van Rooij (v), St. Oedenrode

25.                H. (Henk) de Wilde (m), IJsselmuiden

26.                A.C.M. (Nynke) Muntendam (v), Groningen (videoboodschap)

27.                J.T.L. (John) Rijkens (m), Roosendaal

28.                M. (Marijke) Kattenberg-Toet (v), Westdorpe

29.                C.J. (Kees) de Zeeuw (m), Roosendaal

30.                H.G. (Helen) Smit (v), Capelle aan de Ijssel

31.                K.K. (Kaspar) Hakkesteegt (m), Utrecht

32.                P.F.M. (Pierre) Schreuder (m), Haarsteeg

33.                E.G.M.H. (Lianne) Hermers (v), Boxmeer

34.                M.R.G.W. (Marjo) van den Heuvel (m), Sint-Oedenrode

35.                A.P. (Arthur) van den Anker (m), Breskens

36.                S.G. (Syne) Fonk (m), 's Heerenberg

37.                J. (Jan) Krop (m), IJzendijke

38.                A. (Anton) Teuben (m), Soest (website)

39.                R.M. (Rob) Brockhus (m), Huizen (videoboodschap) (website)

40.                R. (Richard) Beusink (m), Ruurlo (videoboodschap)

41.                A. (André) Lasut (m), Stramproy (videoboodschap)

42.                S.Y. (Sible) Brandsma (m), Joure (videoboodschap)

43.                J.F.B. (Frank) de Graaf (m), Oosterbeek

44.                D.G. (Danny) van Tienen (m), Oosterhout

45.                P. (Pascal) Dolleman (m), Doetinchem

46.                M.G.A. (Mayk) Hoekman (m), Heesch

47.                A.M.L. (Ad) van Rooij (m), Olland (website)

48.                R. (Roy) Leenders (m), ’s Heerenberg (videoboodschap)

49.                H. (Henk) Fitters (m), Elshout

50.                M. (Maarten) Horst (m), Goes (videoboodschap)

51.                T.G.H. (Theo) Burchartz (m), Den Haag

52.                E. (Bert) Dalman (m), Wissenkerke

53.                R.J.D. (Richard) Beems (m), Den Bosch

54.                R. (Ralph) Schippers (m), Spijkenisse

55.                H.G. (René) Strobos (m), Groningen

56.                G.A.D (Gideon) Leupen (m), Heesch

57.                M.F.E. (Michael) Wuhl (m), Uden

58.                A. (Auktje) Veldhuis (v), Alphen aan den Rijn

59.                L.A.P. (Laurens) Wouters (m), Bladel

60.                J. (Jan) van Groenewoud (m), Amsterdam

61.                M.F. (Menno) Rosenboom (m), Delft

62.                M.C. (Chris) Heidotting (m), Barger Compascuum

63.                O.S. (Omar) Iskandarani (m), Stiens

64.                R.M. (Gil) Lont (m), Rotterdam

65.                D.A.M. (Dimfy) van Liempd (v), Heesch

66.                L.P.D. (Paco) van de Plasse (m), Boxmeer

67.                M.J.M. (Gretha) Muller-Beukeveld (v), Salzbergen (D)

68.                L. (Linda) van de Bildt (v), Austerlitz

69.                C. (Camiel) Anjema (m), Schiedam

70.                S.M (Sybelle) Bezemer (v), Haler

71.                J.J. (Jaco) van Dieren (m), Balk

72.                R.H. (Rinaldo) Ekhorst (m), Herselt (B)

73.                J.W. (Jora) Matthijsen (v), Maurik

74.                P.P.M. (Petra) Selis (v), Sas van Gent (radio-interview)

75.                C.K.A. (Charlotte) Stroosnijder (v), Amsterdam

76.                M. (Michel) Vitaliti (m), Soest (videoboodschap) (youtube-kanaal)

 

(Deze lijst is bekend gemaakt op vrijdagavond 20 juli 2012 in het SOPN-verkiezingscafé aan de Birkstraat 136 in Soest, en diezelfde avond online gezet via Pateo.nl: link. Kort daarop werd deze lijst eveneens gepubliceerd via SOPN.nl: link.)

 

Met alleen de voor- en achternamen staat deze SOPN-kandidatenlijst inmiddels ook vermeld op Wikipedia: link.

 

Klik hier voor meer informatie over de SOPN.